PHU DSR

PHU DSR

Przegląd-Budowy-08-04-2011-008_400

Inwestycje w dobrych rękach

Branżą budowlaną zajmuję się od 17 lat. Posiadam uprawnienia budowlane, duże doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz kontakty gwarantujące sprawne przeprowadzenie inwestycji. Duży nacisk kładę na jakość wykonanych prac, terminowość oraz koszty.

Uczestniczyłem w realizacji wielu inwestycji budowlanych o różnym stopniu skomplikowania i wartości, od klikuset tysięcy do kilkunastu milionów złotych. Jestem członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Poznaniu.

Doskonale wiem, że inwestycja budowlana, jest skomplikowanym i złożonym procesem, zależnym od wielu czynników. Gąszcz przepisów i postępowanie administracyjne oraz zawiłe procedury mogą zniechęcić każdego inwestora. Angażując swoje pieniądze, musisz mieć pewność, że otrzymasz to, co sobie zaplanowałeś. Dobrze zaplanowana i przygotowana inwestycja to gwarancja sukcesu i oszczędności finansowych.

Solidne podstawy

Mam wyższe wykształcenie inżynierskie, doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz wymagane uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Nadzorowałem i kierowałem pracami przy realizacji około 1500 mieszkań, kilku hal magazynowych oraz lokali i budynków usługowych, których przykłady znajdą Państwo w zakładce Inwestycje.

Indywidualnie, instytucjonalnie

Swoją ofertę kieruję zarówno do klientów indywidualnych, deweloperów, małych i średnich firm budowlanych, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz zarządców i administratorów budynków.

Wspólnymi siłami

W celu zapewnienia najwyższego poziomu oferowanych usług współpracuję z uznanymi biurami projektowymi, wykonawcami, dostawcami materiałów i ekspertami budowlanymi.

Zorientowany na sukces

Zadowolenie klientów jest moim priorytetem. Dzięki temu jestem doceniany za profesjonalne i fachowe podejście do powierzonych zadań.

Pracowałem dla:

  • PWD Spółki z o.o,
  • PWD Deweloper Spółki z o.o.,
  • Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie,
  • Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu,
  • Spółdzielni Mieszkaniowej im. H Cegielskiego w Poznaniu,
  • Spółdzielni Mieszkaniowej Oś. Młodych w Poznaniu,
  • inwestorów prywatnych.

Pomagam w kreowaniu rzeczywistości budowlanej, która pozwala na tworzenie obiektów zarówno funkcjonalnych, optymalnych ekonomicznie, jak i zgodnych z wymaganymi normami. Więcej informacji o mojej pracy w Strefie wiedzy.

Zaufaj specjaliście – PHU DSR, doświadczony consulting budowlany i doradztwo inwestycyjne dla firm i osób prywatnych. Zadzwoń 600 824 591, by omówić szczegóły swojej inwestycji.